Apie autorę iš interviu mamų tinklalapyje:

 

 


   ,,Esu trijų vaikų mama, ko gero, tai - tiksliausias ir vertingiausias mano prisistatymas. Visa kita yra arba laikina, arba ne taip reikšminga.

   Man labai patinka tai, kas visada šalia - miesto ritmas, kaimo ramybė, ilgi vasaros vakarai su namiškiais ar draugais ir kasdienybės nerimas. Pastarasis, tiesa, patinka mažiausiai... Galbūt dėl to stengiuosi gaudyti laimingas akimirkas ir jas išgyventi, mėgautis jomis, pastebėti jas.  Dar visada laukiu vasaros, kai su puodeliu kavos rankose gali basomis kieme braukti rasą ar kapstytis šiltnamyje. Žiemą malonumą teikia skaitomos knygos, filmai, rankdarbiai, mieste atgiję renginiai. Patinka namų triukšmas, kurį sukelia vaikai, augintiniai ir kasdienybės rūpesčiai. Save apibūdinčiau kaip nenustygstančią vietoje, ieškančią ir randančią (dažniausiai). 

   Knygos tėvams - tai didžiulės patirties, žingeidumo ir noro pasidalinti per ilgus metus sukaupta vertinga informacija rezultatas. Kai auginau savo mažylius buvo viskas nauja, įdomu. Kiekvienas jų žingsnis, žodis, samprotavimas ar elgesys man kėlė daug naujų minčių. Buvo visko: kartais strikčiojau iš laimės, kartais apimdavo neviltis.  Aš labai norėjau būti pati geriausia mama. Esu tikra, kad tuo nesiskiriu nuo kitų mamų. Tai - patys gražiausi mano metai. Vėliau išėjau į darbus. Pradėjau dirbti moterims skirtuose žurnaluose. Vieno iš jų -  „Tavo vaikas“ - tapau vyriausia redaktore. Šiandien man atrodo, kad nė viena tema nebuvo praleista. Apie vaikus, jų auginimą žinau daug.

   Po ketverių kūrybingų, intensyvių redaktoriavimo metų, kai supratau, kad temos ėmė kartotis, o mano vaikai „išaugo“ žurnalo herojų amžių, atsirado kiti interesai. Pakėliau sparnus naujai veiklai. Įkūriau verslą. Daug naujų projektų, patirčių, žmonių, nusivylimų, laimėjimų. Viskas vienoje vietoje: rizika, užduotys, klientai, terminai ir jausmas, kurio labai troškau, - MANO verslas. Sugalvotas ir sukurtas ,,lygioje vietoje“. Tai reiškia - be jokių investicijų. Susitikome trys žurnalistai ir įkūrėme įmonę. Iš pirmo uždarbio pirkome kompiuterius... Entuziazmas skraidė ore. Ir mums gerai sekėsi...

    Ir vėlgi vieną dieną mano darbai sustojo, pasaulio triukšmas nutilo ir atsisuko į svarbiausius dalykus – gimė dukrytė. Namų rūpesčiai ir naujagimės priežiūra, lyg magnetas traukė būti namuose ir mėgautis kiekviena akimirka, o atsakomybė už sukurtą verslą ir jo išsaugojimą – į darbus. Įmonė sėkmingai gyvuoja. Vaikai auga. Ko dar galima norėti iš gyvenimo? Galima. Sproginėju nuo idėjų ir laiko trūkumo joms įgyvendinti! Idėjos vienos su kitom konkuruoja ir tik sėkmingiausios gyvena. Trys jų knygos tėvams ,,Pypliotyra“ bei ,,Laukiame naujagimio" ir knyga vyresniems vaikams apie verslą ,,Debesėlis, vertas milijono". Gera dalintis tikrais, išgyventais ir patirtais dalykais".